Alternácia textu pri vkladaní inzerátov


Pretože sa snažíme naše služby neustále vylepšovať a vkladanie inzerátov vám čo najviac uľahčiť a zároveň maximálne zefektívniť, spustili sme pre vás novú funkciu Alternácia textu, ktorá posúva oblasť vkladania opäť o úroveň vyššie.

Vďaka alternácií textu je teraz možné vkladať inzeráty tak, aby na každom jednotlivom inzertnom serveri bolo vložené unikátne znenie vášho inzerátu. To možno docieliť vložením synonymných výrazov do textu inzerátu tak, že systém vždy zo zadaných výrazov náhodne vygeneruje unikátny text. Nejlepšie alternáciu textu vysvetľuje nasledujúci príklad.
 

Príklad alternácie

Nadpis inzerátu: "Predám {zánovný|takmer nový|málo používaný} horský bicykel"

Pri vkladaní sa potom budú náhodne striedať tieto varianty nadpisu:

1) Predám zánovný horský bicykel
2) Predám takmer nový horský bicykel
3) Predám málo používaný horský bicykel

Počet synonymných výrazov v zátvorkách ani početnosť zátvoriek nie je v inzeráte nijako obmedzený. Naopak. Čím viackrát alternáciu v texte inzerátu použijete, tým viac sa budú generovať unikátne texty. Ak použijete v texte vášho inzerátu napr. desať zátvoriek a v každej uvediete iba dva synonymné výrazy, celkom bude možné vygenerovať až 1024 (dve na desiatu) unikátnych znení vášho inzerátu.

Ukážka alternácie textu v praxi

Ukázka alternace textuPozn.: v hornom okne je zobrazený text inzerátu vo formáte potrebnom pre alternáciu; na spodnom obrázku je už výsledný text inzerátu vložený na inzertný server s využitím alternácie textu
 

Ako alternácii použiť

Ak chcete využiť funkcie alternácie textu, je potrebné pri vypĺňaní Objednávkového formulára vkladať synonymné výrazy do zložených zátvoriek { } (zátvorky vložíte stlačením Pravý Alt + B resp. N) a jednotlivé výrazy alebo skupiny výrazov oddeľovať pomocou zvislej čiary | (Pravý Alt + W). Alternáciu je možné použiť pre nadpis aj text inzerátu.
 

Kto alternáciu ocení

Význam tejto užitočné pomôcky ocenia všetci tí, ktorí chcú propagovať svoj ​​webový projekt alebo webovú prezentáciu a zároveň chcú optimalizovať svoj ​​web z pohľadu SEO optimalizácie. Unikátne inzeráty pozitívne pôsobí na vyhľadávače (Google, Zoznam ai.), ktoré tieto jedinečné inzeráty s vašimi potrebnými kľúčovými slovami zaindexujú a tým pozdvihnú váš web vyššie vo vyhľadávaní. Naopak pri vkladaní duplicitného znenia inzerátu na desiatky inzertných serverov vyhľadávača následne tieto duplicitné texty, resp. príslušné webové stránky penalizujú a môžu tak negatívne ovplyvniť vašu pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania.
 

Kolko využitie alternácie stojí

Využitie tejto nadštandardnej funkcie je spoplatnené jednorazovou sumou 8  bez ohľadu na počet serverov, teda bez ohľadu na to, či chcete vložiť váš inzerát na 20 alebo 70 inzertných serverov. Táto suma vám bude pripočítaná k cene vkladania a bude účtovaná len vtedy, keď uplatníte znaky alternácie (zložené zátvorky a oddeľovač) v texte inzerátu pri vyplňovaní objednávkového formulára. Pri pravidelnej inzercii (predplatné dvoch a viacerých inzerátov) je cena jedného vkladania s alternáciou 4 .
 

Môžete to nechať na nás

Ak si nechcete lámať hlavu s tvorbou alternačního textu, môžete jeho vytvorenie nechať kompletne na nás. Stačí, keď k nám bežnou cestou (cez Objednávkový formulár) pošlete znenia vášho inzerátu a do poznámky uvediete, že máte záujem o vytvorenie alternačného textu. Nami vytvorený alternačný text vám zašleme na schválenie, až potom začneme s vkladaním. Vytvorenie alternačního textu je spoplatnené čiastkou 16 . Za túto sumu vám garantujeme vytvorenie znenie vášho inzerátu vo viac ako 1000 variáciách.

 

Objednávka inzercie