Naše referencie

Naše služby využívajú ako súkromné ​​osoby, tak aj podnikatelia a firmy


Už tisíce zákazníkov využilo a stále využíva našich služieb. Opýtajte sa ich, ako sú s poskytovaním týchto služieb spokojní.

 • BMW

  BMW je nemecký výrobca automobilov, motocyklov a motorov. Hlavné sídlo spoločnosti je v Mníchove. Pre túto známu nemeckú automobilku sme v ČR a na slovenskom zabezpečovali dlhodobú inzertnú kampaň pre nábor stoviek pracovníkov do výrobnej prevádzky v Dingolfingu a Lipsku.

 • AXA Poisťovňa a.s.

  AXA je popredným poskytovateľom životného poistenia a dôchodkového pripoistenia. Ponúkne vám na mieru pripravené riešenie, ktoré ochráni vašu budúcnosť, nech už ste súkromný či korporátnej klient. AXA využila našich služieb jednak pre inzerciu svojich služieb a jednak pre inzerciu nových pracovných miest.


 • Česká pojišťovna a.s.

  Česká pojišťovna poskytuje ako individuálne životné a neživotné poistenie, tak aj poistenie pre malé, stredné a veľké klientov v oblasti priemyselných a podnikateľských rizík. Maklérom tejto poisťovne pravidelne pomáhame s inzerciou voľných pracovných miest.

 • Liptovský Mikuláš

  Liptovský Mikuláš je mesto v SR, v Liptovskej kotline pod Tatrami na rieke Váh. Mesto využíva našich služieb pravidelne už od roku 2011, hlavným predmetom inzercia býva predaj bytov a propagácie obchodných verejných súťaží.

 • SMScredits.sk

  SMS pozicka najlepsia rychla sms pôžička od smscredits.sk na slovenskom trhu bez dokladovania prijmu, krátkodobé sms pôžičky bez rucitela. Využívajú našich služieb už od roku 2011.

 • Marine & Industrial Service s.r.o.

  Servisné práce v priemysle, práca v zahraničí, stavba plavidiel, zváracie, montážne práce.

 • Agentúra Preklady a Tlmočenie

  Profesionálne prekladateľské a tlmočnícke služby aj so súdnym overením.

 • PMK Medical Care s.r.o.

  Sme personálna spoločnosť, ktorá sprostredkuje lekárov do Nemecka. Personál sprostredkovávame výhradne pre našich popredných klientov - prestížnej nemocnice a kliniky po celom území Nemecka, ktorí majú neustálu dopyt po kvalifikovaných lekároch.

 • Rekonstrukcne prace Kosice

  Radoslav Šofa - REKOSTAV, stavebné, zateplovacie a rekonštrukčné práce Košice a okolie. Kompletné prerábky bytov, vrátane vodárskych a elektroinštalačných prác. Kompletné prerábky bytových jadier a kúpeľní pokládka obkladov a dlažieb z rôznych materiálov, aj z kameňa murárské práce, montáž sadrokartónu.

 • SAR Development SK s.r.o. - Osobná preprava

  Pravidelná doprava osôb až na adresu!!! Slovensko - Česko - Nemecko - Holandsko, Belgicko a späť.

 • Donovaly - chalupa na prenájom

  Ponúkame Vám možnosť prenajať si nadštandardne zariadený a vybavený rekreačný dom za výhodných podmienok na Donovaloch. Kapacita 8 lôžok + detská postieľka,(možnosť prístelky), kompletne vybavená kuchyňa, ústredné kúrenie, satelitná televízia, SAUNA.

 • InzertMan.cz - Aplikácia pre vkladanie inzerátov

  Vkladanie inzerátov s aplikáciou InzertMan je neuveriteľne jednoduché a rýchle. Môžete vkladať na viac ako 150 českých a 80 slovenských inzertných serverov. S aplikáciou InzertMan už nemusíte ručne vypĺňať alebo kopírovať texty inzerátov. InzertMan to urobí za Vás.

 • Servis Na Klik

  Servis počítača online. Zrýchlime, odvirujeme a opravíme Váš počítač na diaľku. Už nemusíte nikam jazdiť. Servis Na Klik je dostupný po celej SR i v zahraničí.

 • Prvá Oddlžovacia s.r.o.

  Naša spoločnosť stojí na pevných základoch skúseností majiteľov, zamestnancov a spolupracovníkov v oblasti zadlženosti domácností v SR. Mali sme možnosť analyzovať všetky faktory, ktoré vedú k zadlžovaniu, aby sme vyvinuli proces, ktorým je možné dosiahnuť oddĺženie našich klientov a vyhnúť sa insolvenčnímu konania.


 • GTX.cz - Skákacie topánky a teleskopické chodúle

  Skákacie topánky PowerStrider, tiež zvané skákacie chodúle sú skvelý športový nástroj pre zábavu aj profesionálne vystúpenie. Teleskopické chodúle GTX.cz sú pomôcka pre stavebné remeselníkov, ktorým uľahčuje prácu. Uplatnenie nachádzajú ale aj na detských táboroch, divadelných vystúpeniach a promo akciách.

 • Gladys Auction - dražby a aukcie

  Vykonávame mimosúdne verejnej dobrovoľnej dražby hnuteľného aj nehnuteľného majetku a ťažko zpeněžitelných pohľadávok z konkurzných podstát a likvidáciou. Ďalej poskytujeme komplexné služby pri sprostredkovaní predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností vrátane odborného právneho servisu.

 • Tabserviss - plechové montované garáže

  Vyrábame typizované plechové montované garáže, záhradné domčeky, sklady stavebného materiálu, radové garáže, garáže na štvorkolky, zastrešenie autobazárov a všetko, čo si len zákazník dokáže vymyslieť. Naše výrobky rozvážame po celej ČR, termín dodania od záväznej objednávky je možný už od siedmich dní, kvalitná montáž na mieste je samozrejmosťou.

 • Interiérové ​​dvere Verto a Rostra - dvere pre každého

  Naša firma patrí k profesionálom v oblasti dverí. V našej ponuke nájdete kvalitné dvere rôznych druhov, farieb a typov. Tím našich odborníkov je pripravený vám pomôcť s výberom dverí. Z našej strany môžete očakávať nielen profesionálne jednanie, ale aj ústretový a priateľský prístup.

 • BBC-CZECH - výhradný dovozca pojazdných predajní

  Naše vozidlá Vám umožní maximálnu flexibilitu Vášho podnikania. Nemusíte platiť drahé nájmy v kamenných obchodoch. Vozidlá Vám zostavíme podľa Vašich najrôznejších predstáv v akomkoľvek odbore. Profesionálna kvalita s mnohoročnými skúsenosťami a tradíciou.

 • Kovowork - zákazková kovovýroba

  Kovowork je rodinná firma, ktorá sa zaoberá predovšetkým výrobou vstupných a vjazdových brán v kováčskej štýle, výrobou kovaných plotových dielcov, záhradného sortimentu v kováčskej štýle, vrát a brán s elektrickým pohonom alebo montovaných garáží na mieru. Ďalej sa zaoberáme výrobou mreží, schodísk, zábradlí, balkónov, poklopov alebo stojanov.

 • VRONLI - Servis PC online

  Už nemusíte voziť počítač do vzdialeného servisu alebo objednávať drahý výjazd technika k Vám domov. My sa pripojíme cez internet na plochu Vášho PC nech ste kdekoľvek a okamžite vyriešime váš problém.


 • Ubytování U Kožešníků

  Štýlová chalupa s kapacitou až 14 osôb, alebo dom s piatimi útulnými apartmánmi. Zimná aj letná dovolenka v štýlovej horskej chalupe alebo dome s apartmánmi za bezkonkurenčné ceny.

 • OTTO workforce - pracovná agentúra

  Sme najväčšia medzinárodná pracovná agentúra v Európe. Naša spoločnosť má cez 30 pobočiek v Holandsku, Veľkej Británii, Poľsku, Slovensku, Bulharsku a v Českej republike. V Holandsku pracuje pre OTTO cez 3 000 zamestnancov. Ročne to potom činí 10 000 zamestnancov. Naša sila tkvie v rozsiahlom nábore a náborových metódach, v podpore pracovníkov priamo na pracovisku a v etickom prístupe k odmeňovania. Ďalej zabezpečujeme prepravu pracovníkov na pracovisko a späť, jazykovú podporu a pre dlhodobé pracovníkov nadštandardné ubytovanie.

 • CoolAgent - pracovné i študijné programy

  Ponuka zaistenie práce ako au-pair v USA aj EÚ, pracovných a študijno-pracovných, jazykových kurzov. Skvelá šanca odísť do zahraničia na kultúrnu výmenu, pritom si niečo zarobiť, spoznať nových známych a tiež samozrejme cestovať.

 • Supermobily - Netradičné mobilné telefóny

  Ponúkame najväčší výber dual sim mobilných telefónov na trhu. V našom e-shope nájdete aktuálne novinky zo sveta dual sim mobilných telefónov, každý mesiac rozširujeme sortiment o ďalšie nové modely.


 • Hydináreň Hrabůvka u Hranic na Moravě

  Hydináreň Hrabůvka sa zaoberá chovom snáškových sliepočiek, nosníc a sliepočiek, káčata a kačíc, húsat a husí, perličiek a inej hydiny na chov. Ponúka tiež domáca hydina na Váš stôl či predaj násadbových vajíčok. V ponuke sú káčata pekinská, mulard známej tiež pod názvom husokachny. Násadové vajcia i kurčatá od jednodňových po vyrastené.

 • Čihák - teleskopické manipulátory

  Vykonávame komplexné práce s teleskopickými manipulátormi, nakladači s nosnosťou až 10 000kg. Ponúkame kompletné servisné práce, záručný aj pozáručný servis. Poskytujeme veľký sortiment náhradných dielov skladom. Možnosť zapožičania rezervného stroja. Mobilný servis.


 • Drevovýroba Kulhánek

  Drevovýroba Kulhánek sa zameriava na výrobu dreveného záhradného nábytku. Nábytok je vyrábaný z masívneho smrekového, borovicového alebo dubového dreva v rôznych dĺžkach, v pevnom alebo rozoberateľné prevedenie. Možnosť zaslania na dobierku.

 • Anhydritové podlahy

  Anhydritové podlahy sú moderný spôsob realizácie hrubých podláh v rodinných domoch, bytových domoch, ale aj v priemyselných priestoroch, školách, športových halách a kanceláriách.

 • Jazyková škola LITE

  Snažíme sa zlepšovať životy mnohých ľudí tým, že im umožníme komunikovať svetovým jazykom č.1, angličtinou a učíme ich úspešným princípom, ako efektívne študovať s plným porozumením daného predmetu. Jazykové školy LITE fungujú všetky na rovnakých štandardoch a používajú jednotné vyučovacie know-how, postavené na základe dlhoročných celosvetových prieskumov v oblasti výučby jazykov.

 • a mnoho ďalších...